T315XW04 V3 CELL

| paneeli Malli | T315XW04 V3 CELL |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| T315XW04 V3 CELL Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | AMVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 697.685×392.256 mm |
| ääriviivat | 716.1×408.7 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| kontrastisuhde | 3000:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Vasteaika | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Katselukulma | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Signaalirajapinta | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Tulojännite | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com on AUO T315XW04 V3 CELL: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO T315XW04 V3 CELL ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO T315XW04 V3 CELL: n pdf-lomakkeessa tai AUO T315XW04 V3 CELL: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO T315XW04 V3 CELL-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO T315XW04 V3 CELL ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO T315XW04 V3 CELL: n pdf-lomakkeessa tai AUO T315XW04 V3 CELL: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO T315XW04 V3 CELL-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "T315XW04 V3 CELL"
- AUO T315XW04 V3 CELL
- T315XW04 V3 CELL-lomake
- T315XW04 V3 CELL-kuva
- T315XW04 V3 CELL hinta
- T315XW04 V3 CELL-jakelija

